Justyna Frąszczak

Absolwentka Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2010r). Od początku pracy zawodowej związana ze Szpitalem Klinicznym im. K. Jonschera w Poznaniu. Bogate doświadczenie kliniczne i praktyczną wiedzę zdobyła w trakcie pracy w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej, gdzie w 2017r uzyskała specjalizację w dziedzinie pediatrii, a w roku 2021 tytuł specjalisty w zakresie neurologii dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (PTP), Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej (PTNDz) i Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Nie wyobraża sobie życia bez stałego dbania o rozwój naukowy, uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i warsztatach. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu neurofizjologii, m.in. przeprowadzania i interpretacji badań elektorencefalograficznych u dzieci oraz u dorosłych. Biegle posługuje się językiem angielskim, prowadzi zajęcia ze studentami wydziału anglojęzycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Udziela też w tym języku konsultacji.


Zakres usług i leczenie:
Ocena rozwoju psychomotorycznego niemowląt i małych dzieci
Ocena neurorozwojowa metodą Vojty
Diagnostyka zaburzeń epizodycznych
Diagnostyka i leczenie schorzeń układu nerwowego dzieci i młodzieży

Sprawdź najbliższy wolny termin i Umów wizytę

Uwaga: nowa usługa!

PODŁĄCZANIE POMPY INSULINOWEJ

Wraz z certyfikowanym trenerem i edukatorem naszej Poradni Diabetologicznej zapraszamy - jeśli masz w domu osobistą pompę insulinową ta informacja jest dla Ciebie!

Zapraszamy osoby posiadające osobistą pompę insulinową.

W ciągu dwóch spotkań edukacyjnych pod okiem certyfikowanego trenera i edukatora naszej Poradni Diabetologicznej podłączymy OPI i nauczymy Państwa obsługi sprzętu, dbając o odpowiednie do potrzeb pacjenta ustawienie przepływów w pompie.

 

Cena: 250 zł (kompleksowa usługa)

 

O szczegóły prosimy pytać telefonicznie / mailowo.