Karolina Fojut-Janicka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, specjalistka pediatrii, w trakcie specjalizacji z alergologii, pracuje w Klinice Pneumonologii, Alergologii Dziecięcej i Immunologii Klinicznej Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu.
Posiada doświadczenie pracy w warunkach oddziału pediatrycznego, pediatrycznej izby przyjęć oraz podstawowej opieki zdrowotnej, które zdobyła pracując m.in. w SZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu.
Uczestniczka wielu konferencji naukowych, członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.
Diagnozuje i leczy choroby wieku dziecięcego, ze szczególnym uwzględnieniem chorób układu oddechowego (zapalenie płuc, oskrzeli, astma), chorób zakaźnych oraz alergicznych (alergia pokarmowa, atopowe zapalenie skóry, alergiczny nieżyt nosa, pokrzywka).

Sprawdź najbliższy wolny termin i Umów wizytę

Uwaga: nowa usługa!

PODŁĄCZANIE POMPY INSULINOWEJ

Wraz z certyfikowanym trenerem i edukatorem naszej Poradni Diabetologicznej zapraszamy - jeśli masz w domu osobistą pompę insulinową ta informacja jest dla Ciebie!

Dowiedz się więcej

Zapraszamy osoby posiadające osobistą pompę insulinową.

W ciągu dwóch spotkań edukacyjnych pod okiem certyfikowanego trenera i edukatora naszej Poradni Diabetologicznej podłączymy OPI i nauczymy Państwa obsługi sprzętu, dbając o odpowiednie do potrzeb pacjenta ustawienie przepływów w pompie.

 

Cena: 250 zł (kompleksowa usługa)

 

O szczegóły prosimy pytać telefonicznie / mailowo.